Essay MP3

Download Ada Masalı 15. Bölüm Ön İzleme Frees - Essay MP3


Do not forget to stay faithful. Download songs on this site !!!
Title Ada Masalı 15. Bölüm Ön İzleme
Duration 01:00
Size 1.37 MB
Audio mp3, 44100 Hz, stereo, s16p, 128 kb/s
Source YouTube
About Ada Masalı 15. Bölüm Ön İzleme Get (01:00) of On account of constantly offering no cost provider to every audio lover, the Tubidy Website has overgrowing attractiveness all over the place in the globe. Many people across many nations around the world are using the Tubidy Internet site for his or her enjoyment objective. Just what exactly is the reason for Tubidy keeps redirecting? As being the Tubidy Web site does not host any of its amusement info, it is going to redirect the person on the hyperlink in which the precise video clip or tunes might be streamed or viewed without cost.

If a pop-up ad appears, close the ad and then click the button again


Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → puhutv.com/ada-masali-detay?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=ada_masali&utm_content=detay

Ada Masalı'na Abone Olmak İçin → bit.ly/ada-masali-dd-sub

Haziran, ne zamandır hayalini kurduğu Tokyo’daki pozisyon için patronu Doygun’la görüşmeye gider. Ancak hayalindeki terfiyi almak için patronuna bir konuda yardım etmesi gerekecektir: Kırlangıç Adası’na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada’nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmalıdır. Haziran, bahsedilen araziye gittiğinde Poyraz’la tanışır. Poyraz onu turist kafilesiyle beraber fabrikadan atmaya çalışır. Daha ilk andan birbirlerine gıcık olurlar. Bu sırada Haziran patronun ihtiyacı olan bilgiye ulaşır.

Çok sevdiği İstanbul’a dönmek için sabırsızlanırken yıllardır görmediği teyzesiyle karşılaşır. Vapuru da kaçırınca mecburen Ada’da kalırlar. Ne olduğunu anlayamadan kendisini Poyraz’la dans yarışmasında dans ederken bulan Haziran çok geçmeden patronu tarafından yanlış yönlendirildiğini öğrenir. Dahası istemeden zarar verdiği kişinin Poyraz olduğunu anlar. Neden olduğu zararı düzeltmeyi kafasına koyan Haziran, Poyraz’a bir teklifle gider.

Ada Masalı Dizi Müziği → Ada Masalı feat Buray - Çift Gökkuşağı youtube.com/watch?v=c03AwhWGvSY&t=4s

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Ali Bilgin
Senarist: Yelda Eroğlu - Yeşim Çıtak
İdari Yapımcı: Ali Demir
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğlu
Görüntü Yönetmeni: Özkan Bal
Sanat Yönetmeni: İsmail Durmaz
Işık Şefi: Mehmet Parlak
Styling: Petek Arıcı - Oğuz Tabur

OYUNCULAR
Haziran: Ayça Ayşin Turan
Poyraz: Alp Navruz
Biricik: Özge Demirtel
Alper: Rami Narin
Görkem: Bülent Çolak
Selma: Nihan Büyükağaç
Nehir: Eylül Ersöz
Hakan: Anıl Cem Kenar
İdil: Beril Pozam
Aliye: Bedia Ener
Zeynep: İpek Tenolcay
Doygun: Mesut Özkeçeci
Melisa: Merve Nur Bengi
Sadık: Fatih Yücebağ
Duygu: Bensu Begoviç
Mert: Eren Devrim
Burak: Mustafa Aran

#AdaMasalı


Download song Download Ada Masalı 15. Bölüm Ön İzleme Frees - Essay MP3 van sy nuutste enkelsnitte gratis by Download Songs. Koop ook oorspronklike musiek op iTunes om sy werk te ondersteun of gebruik I-Ring / RBT Download Ada Masalı 15. Bölüm Ön İzleme Frees - Essay MP3 . Moenie vergeet om die liedjie te deel nie. Dankie!